Dobré dopoledne, je čtvrtek 18.1.2018. Dnes má svátek Vladislav, zítra Doubravka.

Zpravodaj

180117 bmwMísto do obchodu zamířil zatím neznámý pachatel na jednu z lanškrounských ulic pro zpětná zrcátka na osobní automobil.

Součástky ze zaparkovaného auta značky BMW X5 si nezákonně přivlastnil v noci z pondělí 15. ledna 2018 21:30 hodin na 16. ledna 2018 08:15 hodin.

180116 kraloveDobročinnou Tříkrálovou sbírku pořádala letos Charita ČR již poosmnácté. Výtěžek je určen především na podporu charitních služeb v regionu Charity, která sbírku organizuje.

Rozdělení Tříkrálové sbírky:
65 % - projekty Oblastní charity UO
15 % - projekty Diecézní charity HK
10 % - humanitární pomoc do zahraničí - Charita ČR
5 % - celostátní projekty Charity ČR
5 % - režijní náklady Tříkrálové sbírky

180116 zichlinekV 7:46 hasiči ze stanice Lanškroun poskytli technickou pomoc autobusu v Ostrově, kde ho museli v kopci popotáhnout.

Na Žichlínském Předměstí v Lanškrouně zasahovali hasiči v 11.34 hodin. Osobní automobil tady skončil na střeše (viz foto). Při příjezdu hasičů na místo byly již osoby mimo vozidlo a neutrpěly žádná vážná zranění.

180116 tanecMilé ženy a dívky, srdečně vás zvu na ukázkovou hodinu Intuitivního tance.
Přijďte se rozhýbat a zatančit si tak, jak to právě cítíte!
Inspirativní hudba, intimní prostředí, přirozený ženský pohyb nás povede k obnovení vnímání svého těla, emocí, pocitů a prohlubování intuice. Tančíme svobodně - bez předlohy, bez přemýšlení, každá sama za sebe. Učíme se nehodnotit svůj výkon a nesrovnávat se s ostatními.

170511 harlingenSpolečnost HARLINGEN s.r.o., tradiční výrobce elektrotechnických a elektronických prvků, průběžně hledá pro posílení svých aktivit vhodné kolegyně a kolegy na pozice:

180113 prezidentiNa Lanškrounsku dosáhla volební účast celkově 64,55%, což je téměř totožná účast jako v prezidentských volbách v roce 2013. V regionu zvítězil Miloš Zeman před Jiřím Drahošem a Pavlem Fischerem. Přímo v Lanškrouně zvítězil, stejně jako v regionu, Miloš Zeman. Shodně hlasovali i voliči na vesnicích, kde Miloš Zeman vyhrál v 18 obcích. Pouze v Čenkovicích, Dolní a Horní Čermné zvítězil Jiří Drahoš. V Petrovicích pak volby vyhrál Pavel Fischer.

180112 ordinacePřestavba polikliniky na ulici Sv. Čecha počítá v první etapě s odbouráním zadní části traktu, proto je třeba některé ordinace přestěhovat do provizorních prostor. Ty jsou již vybrány a práce na nich právě začínají. Hotové mají být do konce srpna, lékaři se však budou stěhovat pravděpodobně až koncem roku.

180112 avxDo našich týmů přijmeme dělnice/dělníky do výroby (12 hodinový směnný režim) - 1. měsíc výdělek minimálně 95 Kč/hod a dělnice/dělníky do výroby (7,5 hodinová ranní směna) - 1. měsíc výdělek minimálně 90 Kč/hod.

180109 schaefflerSkupina Schaeffler je lídrem ve výrobě valivých ložisek pro všechna průmyslová odvětví a důležitým partnerem v mezinárodní výrobě automobilů. Podporujeme technické vzdělávání, studentům vybraných oborů nabízíme stipendijní program a placenou praxi. Po úspěšném zakončení studia naleznou absolventi technických oborů uplatnění buď v lanškrounském nebo svitavském závodě.

180110 inzerceObec Albrechtice vypisuje výběrové řízení na pozici

Administrativní a spisový pracovník
Účetní obce

DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU:
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou.