Dobré dopoledne, je sobota 21.7.2018. Dnes má svátek Vítězslav, zítra Magdaléna.

Zpravodaj

180720 grajcarCimbál v zámecké zahradě nezní tak často. Když se tedy v pátek večer rozezněl, bylo zcela plno. Nádherný teplý podvečer s dobrým vínkem, rozezpívané publikum... a nezůstalo jen u známých lidových písniček!

180719 nehodyNěkteří řidiči stále riskují nejen svůj život, ale životy ostatních účastníků silničního provozu. Svědčí o tom včerejší dopravní kolize, za kterými v jednom případě stál patrně zákaz předjíždění a v dalších dvou nepřiměřená rychlost jízdy.

Pětatřicetiletý řidič osobního automobilu Ford Focus předjížděl 18. července deset minut před polednem na silnici I/43 mezi Lanškrounem a Rudolticemi, pravděpodobně v místech kde je to zakázáno.

180716 wendell2Máte rádi elektroniku? Pojďte ji dělat s námi.
Wendell electronics, a.s. Lanškroun – výrobce elektroniky - rozšiřuje tým o nové kolegy a kolegyně na pozici Operátor/ka elektroniky

180717 nehodaDnes v 15:52 hod. došlo na úseku silnice mezi Rudolticemi a Lanškrounem k velmi vážné dopravní nehodě dvou vozidel. Na místě je Policie ČR a tři hasičské jednotky - profesionální i dobrovolní hasiči z Lanškrouna a jednotka z Ústí nad Orlicí, které likvidují následky nehody. Místo je průjezdné, projíždějte však s velkou opatrností.

180716 wendellWendell electronics, a.s. Lanškroun – výrobce elektroniky - rozšiřuje tým o nové kolegy a kolegyně na pozici:
Technik-operátor/ka SMT linek

180716 lazekPrvní víkend v červenci se již tradičně lanškrounští radioamatéři sjeli na Lázek nedaleko Lanškrouna. Zúčastnili se celoevropského mezinárodního závodu na velmi krátkých vlnách, kterým je 3. subregionální contest. V Čechách se mu říká „VKV polní den“. Závod trvá 24 hodin a soutěží se v navazování spojení s evropskými radioamatérskými stanicemi.

171114 schottSCHOTT CR, s.r.o. přivítá ve svém týmu kolegu či kolegyni na pozici
HR SPECIALISTA

180715 darPátek 13. určitě nebyl pro Natálku Ježkovou ze Žichlínku a její rodiče dnem nešťastným. Na nádvoří zámku se totiž setkala s organizátory charitativního motosrazu, který se konal 1. až 3. června v lanškrounské Oboře Hurt. Členové Motobandy Lanškrounska Natálce předali šek na 60 tisíc Kč a také zapečetěnou kasičku s nespočítanou částkou, kterou dívence věnovali návštěvníci akce.

170511 schottSCHOTT CR, s.r.o. přivítá ve svém týmu kolegu či kolegyni na pozici
OPERÁTOR POVRCHOVÝCH ÚPRAV
- Práce na středisku povrchových úprav
- 12-ti hodinový nepřetržitý provoz

180714 malinyA také mnoho dalších aktivit, které vyplnily odpoledne i večer v zámecké zahradě. Maliny voněly hned u vstupu a děti si z připravených ingrediencí samy tvořily malinové dortíky. Po oficielním zahájení předvedly svůj speciální fitnes program maminky s dětmi (a s kočárky) vedené Martinou Vernerovou.